Máte někdo zkušenost se směnou RevPoints u Revolutu za míle?  U které letecké společnosti se z toho dá nejvíc vytěžit (třeba na upgrade do businessu)?  .

Revolut RevPoints - míle

Založil ve fóru Frequent flyer programy

Casovy limit je maximalne 90 dni pro 150 transakci kartou.

Muzes si prevest treba jen 1 RevPoint na 1 Avio u IB/BA (u AF/KLM asi napodobne). U daneho dopravce jsou okamzite na jedno kliknuti.

0 Citovat

Na těch 150 transakcí máš čas do 16.9.. Zatím jich mám je 21, tak pochybuju, že to dám...

1 Citovat

Vy jste hraví jako koťata. Kámoš tomu říká š.ukat žebračku po obrně s šedým zákalem:-) 

10 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Casovy limit je maximalne 90 dni pro 150 transakci kartou.

Muzes si prevest treba jen 1 RevPoint na 1 Avio u IB/BA (u AF/KLM asi napodobne). U daneho dopravce jsou okamzite na jedno kliknuti.

Tak časový limit bych nesplnil.

To by mohlo být dobrý na záchranu mil před expirací. Teď mám třeba AA míle do 28.07. Ale pochybuju, že by to tam "zaúčtovali" hned. Hned to maximálně odejde z Revolutu :-)

0 Citovat

U Iberie jsou avios hned a jiny prispevatel taky dostal avios na British Airways ucet okamzite. Vsak vyzkousej a uvidis.

0 Citovat

puketapu napsal(a):

Na těch 150 transakcí máš čas do 16.9.. Zatím jich mám je 21, tak pochybuju, že to dám...

Do 16.9. to mas jen ty, protoze jsi s touto vyzvou zacal 16.6.
Ja to mam do 8.10., takze jsem s ni zacal 8.7. 

(90 dni casovy limit pro kazdeho).

 

2 Citovat

150 plateb, nejlépe po 9 Kč kvůli 3 tis. aviosů.  Tak to musí fakt bavit :-). 

0 Citovat

Tohle má cenu jedině, pokud se objeví způsob, jak ty peníze Revolutkou točit. Nebo ti chybí max. pár set mil.

Případně, jestli u využití Drobných lze najít místo, kde dá se jednoduše provést 150 plateb po 9 Kč a pak vybrat kredit zpět na účet.

0 Citovat

Možná by zájemci měli kontaktovat Páťu Ch. To byl arcivychcoš, co se týkalo dojení kreditek, mílí, bonusů atd. Ale že uměl.

2 Citovat

Umí pořád, naposledy kupoval 9 kusů mrkve v Albertu po kuse, aby splnil platby kartou :-)

4 Citovat

Míle to umí jen do Flying blue nebo Avios. Žádnej hit.

0 Citovat

Furt stejný kkt:-)

edit: Páťa, ne Brum...

0 Citovat

Potvrzuju co píše Jakub, převedené RevPoints na avios jsou připsané a použitelné hned .. výzvu " 150 " mám splněnou způlky a to fakt nekupuju rohlíky po jednom :-)

Co furt máte, koho to baví, ať si sbírá, ne ?  Pokud někdo nemíří na letenku v byznysu a bude rád za slevu pár desítek eur na letence jako já, tak proč ne ? Jaký je rozdíl oškubat Peliptáka o šestset s kódem nebo dostat zadax míle tím, co už stejně normálně dělám tzn. platím za nákupy kartou  .. sleva jako sleva ;-)

Hezký večer všem  

8 Citovat

Ja využívam Cashback a 1% späť na účet pri platbách mimo euro-zónu je celkom super. A teraz pridali aj tie míle ....

.

Akurát od 16.9. ten cashback zrušia a zostanú len míle. :( Nuž, život je zmena. Táto je k horšiemu, bohužiaľ.

0 Citovat

Kromě levného pečiva je pro knihomoly též možné si zakoupit nějaké "méně zajímavé" knihy v Levných Knihách jen za 9 Kč kus.

0 Citovat

Amazon.de se dá nabíjet od 0,15 EUR.

0 Citovat

Pro pomale a mnohonasobne nabijeni ok (Vyzva 3000 revpoints), ale pak by slo po zaokrouhleni o ztratu Drobnych 0,85 EUR?!

Pokud to tedy s EUR funguje jako s CZK ...

0 Citovat

Měl jsem na Revolutu jen koruny, tak to zaokrouhlovalo na těch 10 Kč.


screenshot-20240725-113904190-1.jpg

1 Citovat

Poslat to z Amazonu zpět na účet/kartu ale nejde?

Nevím, jestli potřebuji něco od nich za cca 1500 Kč 😀

0 Citovat

Ráno jsem četl článek, že více bank zpoplatňuje převody na kartu, které dělají fintech firmy jako Revolut.

https://www.penize.cz/osobni-uct...o-na-kartu

0 Citovat

Ale to se týká příchozích plateb přímo na kartu vydanou těmi, nikoliv opačným směrem, tedy např. "dobíjení" Revolutu z karty. Nebo mi něco uniká?

0 Citovat

V CZ to řeší blokací. Buď Revolut nabíjet jde, nebo ne. (Nejde třeba Unicredit).

Třeba v Polsku ale řada bank nabíjení Revolutu účtuje.

0 Citovat

Sympatická výzva Uvítacího bonusu 3000 RevPoints dnes došla za necelé 2 měsíce. A již mírně napomůže k pořízení nové letenky s IB. Také jste k ní časem dospěli?

Možná po dovršení této výzvy, možná náhodně všem dnes přišla nová výzva:  Týdenní výdaje (do 6 dnů utratit 5900 Kč s odměnou pouhých 15 RevPoints). Hodnotím ji nevýhodně.

0 Citovat

Já uvítací bonus dovrším, snad, tento týden. Tak uvidím co přijde. Týdenní výzvu jsem nedostal :)

0 Citovat

Uvítací bonus mi po splnění podmínek přišel za dva dny. Za " drobné " mi za toto období naskočilo celkem dalších cca 2000 bodů - já jsem spoko, o pár desítek eur, s tím drobkem co už jsem u BA měla, mi to letenku poníží 

Týdenní výzva se mi v app objevila už asi před měsícem, jiné už od počátku akce ( charita, rozpočty, doporučení přátel, revolut pay, převod do zahraničí .. )

0